Sieć sklepów spożywczych „Paluszek” jest to toruńska firma z rodzinnymi tradycjami. Zaczęło się od sklepu założonego w marcu 1991 roku przy ulicy Łódzkiej, następnie został zbudowany większy w tym samym miejscu już w 1993 roku. Kolejny sklep powstał na ulicy Poznańskiej. Otworzyliśmy go w 1999 roku. Trzy lata później, w 2002 roku powstał nasz pierwszy sklep samoobsługowy, a my zaczęliśmy współpracę z polską siecią handlową ‘Lewiatan’. Już w 2005 roku powstały dwa kolejne sklepy na Rubinkowie oraz Bema.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy w naszych sklepach zapewnić Wam poczucie komfortu oraz możliwość znalezienia w nich każdego produktu, jakiego potrzebujecie. Dlatego w naszych sklepach posiadamy szeroki wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach. W jego skład wchodzą codziennie dostarczane świeże warzywa, owoce oraz mięso, a także pachnące pieczywo. Posiadamy również różnorodne produkty nabiałowe, słodycze, chemię, artykuły gospodarstwa domowego, wyroby tytoniowe i alkohol.

Zatrudniamy i szkolimy dla Państwa jak najlepszy personel, abyście mogli robić zakupy sprawnie, a także w razie jakichkolwiek pytań zwrócić się do naszych pracowników, a oni na pewno z przyjemnością Państwu pomogą.

 

Serdecznie zapraszamy do częstych zakupów w polskim sklepie „Paluszek”.