1 Step 1
Czy masz doświadczenie w pracy w handlu?
Określ długość swojego doświadczenia w handlu:
Czy jesteś lub byłeś/​byłaś pracownikiem naszej firm?
Czy masz doświadczenie w pracy na ladzie mięsnej?
Czy jesteś zainteresowany/​a pracą na ladzie mięsnej?
Czy jesteś gotowy/​a do odbycia kilkudniowej delegacji w celu szkolenia z lady mięsnej?
Czy jesteś gotowy/​a do pracy w systemie zmianowym?
Czy jesteś gotowy/​a do pracy w weekendy?
Pracownicy na stanowisku Sprzedawcy-Kasjera odpowiadają za obsługę Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi poprzez: pracę na sali sprzedaży, zapewnienie prawidłowej ekspozycji towarów oraz prace porządkowe na terenie i w obrębie sklepu. Czy w związku z powyższymi informacjami jesteś gotowy/a do wykonywania takiej pracy fizycznej?
W sklepach Paluszek pracujemy w pełnym wymiarze etatu. Czy jesteś zainteresowany/​zainteresowana pracą na pełen etat?
Od kiedy możesz rozpocząć pracę w naszej firmie?

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Paluszek M i P Piotr Paluch Sp.k.
ul. Podgórska 12A, 87-100 Toruń. Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kliknięcie przycisku „Wyślij aplikację” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez „Paluszek” Marzena i Piotr Paluch spółka jawna zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883. ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie kontynuuj wysyłania tego zgłoszenia.